Proč se přidat

Vyděláš si hezké peníze

Pracujeme s financemi, máme rádi peníze, jsme úspěšní a jsme na to hrdí.
Možnost vydělat si hezké peníze má u nás každý, nehledě na pozici, kterou vykonává.
Když děláš svoji práci dobře a daří se ti plnit cíle, náležitě tě odměníme.
A u obchodních pozic neexistuje žádný strop!

Petr Pešek, Praha
Burzovní makléř
Team Leader
v CYRRUS od roku 2012

„Do CYRRUS jem nastoupil po vysoké škole na juniorní pozici konzultanta a postupně jsem se dokázal posunout až do managementu společnosti. CYRRUS vyžaduje tvrdou práci a týmovost, ale odměnou je zajímavé finanční ohodnocení a skvělý a inspirativní kolektiv. Pro mladé lidi je navíc skvělým místem pro nastartování kariéry díky vstřícnému přístupu kolegů a silně motivujícímu prostředí, které Vás nutí se neustále zlepšovat."

Uplatníš se v prestižním oboru

U nás zažiješ opravdový svět velkých financí. Máme licenci obchodníka s cennými papíry, kterou uděluje ČNB.
Jako burzovní makléři umíme dát klientům to nejlepší investiční doporučení pro jejich finance.
A tím, že vyděláme my i klient, se posiluje vzájemná důvěra a vztah.

Přemysl Plaček,
ředitel pobočky Ostrava
manažer pro zahraniční expanzi

„Když investice, tak v první lize! Pokud Tě zajímá svět investic, tak je CYRRUS to správné místo pro Tebe. Dlouholetá tradice, moderní investiční řešení na míru.”

„Po letech strávených v bankách v České Republice a také v Rakousku jsem se v roce 2021 stal součástí skupiny CYRRUS, jediného opravdu nezávislého správce aktiv a jedničku v investičních certifikátech na českém trhu. Od začátku pracuji na mezinárodním rozvoji a po roce máme pobočku na Slovensku, v Chorvatsku a spolupracujeme s partnery v Rakousku, Maďarsku, Polsku a Rumunsku. Našim cílem je stát se exkluzivní investiční butik ve střední a východní Evropě. CYRRUS je po desítky let své existence stále dynamicky se rozvíjející společnost, kde každý den přináší nové výzvy.”

Budeš se posouvat a dělat věci, co mají smysl

Nejsme ani garážová firma, ale ani velký korporát.
Máme jednoho majitele a velmi plochou strukturu. Proto se nám daří rychle zavádět všechny smysluplné změny a kariérně posouvat kolegy, kteří na to mají chuť i ambice.

Anna Píchová, Brno
vedoucí analytického oddělení
v CYRRUS od roku 2018

„Práce v CYRRUS je pro mě neskutečně obohacující. Nejen po profesní stránce, kdy jsem díky práci mohla rozvíjet své znalosti o finančních trzích a ekonomii, učit se od zkušenějších kolegů a kariérně se posouvat. Práce v CYRRUS je také obohacující po lidské stránce díky prima partě, kterou tady máme a můžeme spolu trávit čas také v rámci firemních akcí nebo teambuildingů. Na práci v CYRRUS se mi nejvíce líbí, že je různorodá a dynamická. Pokud člověk chce, může se realizovat na různých projektech, najít uplatnění v rámci celé skupiny a kariérně růst. Každý den v práci tak může být úplně jiný a nabitý novými znalostmi a zkušenostmi.”

Zažiješ fajn partu a jedinečné akce

Jsme tu super parta, která spolu tráví čas nejen v práci, ale také po ní.
Zajdeme na drink nebo jedeme společně na vodu.
Přátelská atmosféra a pohodové pracovní prostředí - to je to, co v CYRRUS vládne!

Leoš Strnad, Brno
Investiční makléř senior
v CYRRUS od roku 2014

„Každý rok v CYRRUS je lepší než ten předchozí. Když se totiž ohlédnu zpět, vidím na sobě neskutečně velký profesní i odborný růst. Monotónní práce není nic pro mě. V CYRRUS je ale každý den nabitý něčím novým a já se tak do práce každý den těším. Baví mě práce s lidmi, kteří něco dokázali a nemluvím zde jen o našich klientech. Jsme skvělá parta, která si umí pomoct. Trávíme spolu čas i mimo práci a naše teambuldingy jsou prostě nezapomenutelné."

S čím je potřeba počítat?

Věříme, že máme novým kandidátům hodně co nabídnout, ale je pár věcí, které možná nebudou pro každého. A my si myslíme, že je fér říct je dopředu. Taky tady jsou.
Tlak na výkon
Jsme obchodní firma zaměřená na zisk, tedy i na výkon. Ten se očekává na všech pozicích. Máš rád výzvy a rád si stanovuješ vysoké cíle, které tě motivují? Pak si budeme rozumět.

Rychle vyvíjející se obor
Finance, to je obor plný rychlých změn a nečekaného vývoje. Co bylo aktuální včera nemusí platit dnes a co platí dnes nemusí platit zítra. V CYRRUS žijeme v atmosféře plné změn, ale jsme schopní se rychle zorientovat, adaptovat a pokračovat dál. Máš to podobně a máš v práci rád lehký adrenalin? Tak to se k nám budeš skvěle hodit.

Tvé začátky ve firmě
Samozřejmě, máme klasickou 3 měsíční zkušební dobu, ale tou to nekončí. Jako v každé nové práci, začátky bývají náročné a občas lehce stresové. Potřebujeme poznat, že jsme si oba dobře vybrali, máme tu správnou profesní kompatibilitu a chemii, sedíme si a zda společně všechny profesní výzvy zvládneme.

Fotogalerie

Nastavení cookies